Kdo jsem

Jmenuji se Daniel Marek
a jsem tvůrce webových stránek

Postarám se o vytvoření vašich osobních či pracovních webových stránek, které návštěvníka přehledně a srozumitelně informují o všem důležitém i pečlivě odprezentují vaše podnikání. Propracovaný web je vizitkou každého podnikatele a má moc dostat váš byznys na novou úroveň. U tvorby webu však mé služby nekončí – stránky budu rád udržovat a spravovat i po jejich spuštění. 

Abyste při náročných začátcích podnikání nemuseli shánět specialistu pro každou jednotlivou službu, tak k webovým službám nabízím i vytvoření grafiky všeho druhu – loga, vizitek, letáků, plakátů a dalších tiskovin, od návrhu po výrobu. 

K veškeré práci přistupuji profesionálně a vždy si dávám záležet na každém drobném detailu. 

80c1b486 7dcd 4b7c 979c 95f830ce2d9c

Co umím

Od roku 2021 tvořím weby pomocí redakčního systému WordPress s nástrojem Elementor. Pro grafické návrhy používám program Adobe XD, pomalu ale přecházím na software Figma.

V červenci 2022 jsem se rozhodl, že se chci v mé vášni, tedy v tvorbě webů, posouvat trošku jiným směrem, proto jsem se dal na cestu front-end developera. Začal jsem si doplňovat potřebné vzdělání a procházet nejrůznější kurzy. V současné době již buduji své portfolio, ve kterém používám následující technologie:

Má práce

Kdo vlastně jsem?

Jsem freelancer, je mi 27 let a bydlím v malé vesnici u Kutné Hory. Mám vystudovanou střední průmyslovou školu v Kutné Hoře se zaměřením na počítačové systémy.

První web jsem vytvořil již v 9. třídě základní školy a jednalo se o stránky věnované mému oblíbenému fotbalovému týmu z Anglie – sdílel jsem novinky, aktuální výsledky a statistiky všech hráčů.

Ve 20 letech jsem si založil osobní blog, kde jsem nejprve psal o svých zážitcích z cestování. Později jsem ale začal tvořit texty spíše o mém dalším koníčku, a to bezrizikovém sázení na sportovní události. Vytvářel jsem různé návody, rady a tipy. Ač se to zdá být nereálné, tak jsem u této činnosti vydržel téměř 5 let.

Tvorba webů mne od samého počátku bavila a naplňovala, ať už jsem pracoval na svém blogu nebo na stránkách pro známé. Vždy jsem to však považoval spíše za hobby a účtoval si minimální částky. Nikdy mě nenapadla myšlenka, že bych se s tvorbou webových stránek mohl skutečně naplno živit. Postupem času jsem si ale začal klást otázku, co mě opravdu baví a co chci v životě dělat. Vždy mě to táhlo k podnikání, a proto jsem odpověď nemusel hledat příliš dlouho. Rozhodl jsem se, že není na co čekat a začnu tedy tvořit plnohodnotné weby.

Co dělám off-line?

Od dětství jsem byl veden ke sportu, hlavně k fotbalu, kterému se věnuji dodnes. V posledních letech jsem si zamiloval lezení po horách, konkrétně zdolávání ferrat. Dále rád ve volném čase jezdím na kole, sleduji závody Formule 1, fotím a hlavně cestuji po světě. Jsem velký nadšenec pro digitální nomádství a každoročně bych nejraději strávil zimní měsíce někde v teple na pláži pod palmou. Když cestuji, tak většinou vše sdílím na mém instagramovém účtu @danielmarek6.
mallorca
dubai
hallstatt
austria