Rodinné domy Frýdek

Rodinné domy Frýdek

Rodinné domy Frýdek

Rodinné domy Frýdek

Rodinné domy Frýdek

Reference

Co říkají naši klienti

FAQ

Nejčastěji kladené otázky

Webové stránky z pravidla dokončujeme do 3-6 týdnů od dodání podkladů, ale záleží na celkovém rozsahu, množství stran, typu obsahu atd.

Nemusíte. Zařídíme pro Vás kvalitní a rychlý hosting, a pomůžeme Vám i s výběrem nejvhodnějšího doménového jména pro Váš web. Doménu Vám samozřejmě i zaregistrujeme, propojíme s hostingem a Váš web sem kompletně nainstalujeme a vše nastavíme. Vy si nemusíte dělat s ničím starosti.

Webové stránky jsou vaší online vizitkou. Díky které můžete oslovit uživatele internetu a předat jim informace o vašich produktech a službách. Internetové stránky jsou v dnešní době čím dál tím více nepostradatelnou součástí každého podnikatele nebo firmy. Chytře navržené www stránky dokáží přimět návštěvníky ke konverzi a k tomu, aby se na vaše webové stránky opět vraceli. Proto je dobré nepodceňovat sílu webových stránek.

Tvorba webových stránek začíná tím, že se spojíme nejlépe přes email/telefon a probereme vaši představu, cíle projektu, váš rozpočet a podklady, které máte nebo ještě nemáte. Následně vám vytvoříme cenovou nabídku. Po odsouhlasení cenové nabídky přichází na řadu platba zálohy 50 %, po obdržení zálohy začínáme pracovat na vašem webu. 

Vytvoření webových stránek se snažíme co nejvíce zjednodušit. Na začátku potřebujeme od vás vyplnit poptávkový formulář, dle kterého vám poté navrhneme cenu. Po odsouhlasení si od vás vyžádáme vše potřebné – logo, texty, fotografie,.. V průběhu tvorby webu s vámi budeme komunikovat a ladit potřebné detaily.

Velké části klientů se staráme o webové stránky i po spuštění. Vždy máte na výběr, do ničeho vás nebudeme tlačit, záleží jen na vás.

Každý projekt je jiný a od toho se také odvíjí jeho cena. Základní ceník najdete zde, ale konečnou cenu vždy domluvíme společně dle vašeho zadání. 

Pokud budete souhlasit s naší cenovou nabídkou, tak vás požádáme o uhrazení 50 % zálohy, jakmile vaši platbu obdržíme, tak okamžitě začínáme pracovat na vašem webu.